Cześć. ;-)

             Witamy Was serdecznie na oficjalnej stronie Ani i Wiktorii  Pawłowskiej.

             Podejrzewam,  że większość z Was nie zna Nas, ale właśnie przez WWW będziemy chciały przybliżyć Wam postać dziewczynek. ;)  Prawdziwi fani "39 i pół" powinni kojarzyć Anie z serialu, mimo iż często tam się nie pojawiała. Więcej o Anulce znajdziecie w dziale ANIA. Na stronie znajduje się również dział WIKTORIA poświęcony młodszej siostrzyczce Ani.

            Razem z Anią doszliśmy do wniosku, że Wikusi będzie miło jeśli znajdzie na WWW coś o sobie, zwłaszcza, że ona również pojawia się w telewizji.

             Więc praktycznie Strona nie będzie tylko o Ani, ale również o Wiktorii. ;)

             Serdecznie zapraszam do zwiedzania stronki. Swoje opinie możecie wyrażać w komentarzach pod newsem, oraz w galerii, gdzie będziemy umieszczać zdjęcia z planów zdjęciowych ale również z różnych imprez i spotkań.

              Serdecznie dziękuję wszystkim osobom które przyczyniły się do powstania strony ;*

 
Startujemy z nowym serwisem

Właśnie został uruchomiony nowy serwis internetowy o Ani i Wiktorii. Będzie to nasz docelowy serwer, gdzie będziemy przedstawiać dorobek dziewczyn, oraz zdjęcia z różnych imprez, planów zdjęciowych.

Serdeczne podziękowania dla Zuzi która dotychczas opiekowała się naszą strona, stworzyła jej pierwsza  wersję, za jej wkład i zaangażowanie, oczywiście zawsze będziemy chętnie umieszczać jej grafiki na naszej stronie.

 Postaramy się aby na naszej nowej stronie znalazły się ponownie linki do siostrzanych serwisów, które zostały stworzone przez Zuzie, a które również prezentowały młode gwiazdy reklamy i filmu.

Zapraszamy wszystkich naszych dotychczasowych , jak i nowych użytkowników do zarejestrowania się na naszej stronie, będziemy wdzięczni tak jak dotychczas za komentarze

Witamy i zapraszamy do częstych odwiedzin