Cześć. ;-)

             Witamy Was serdecznie na oficjalnej stronie Ani i Wiktorii  Pawłowskiej.

             Podejrzewam,  że większość z Was nie zna Nas, ale właśnie przez WWW będziemy chciały przybliżyć Wam postać dziewczynek. ;)  Prawdziwi fani "39 i pół" powinni kojarzyć Anie z serialu, mimo iż często tam się nie pojawiała. Więcej o Anulce znajdziecie w dziale ANIA. Na stronie znajduje się również dział WIKTORIA poświęcony młodszej siostrzyczce Ani.

            Razem z Anią doszliśmy do wniosku, że Wikusi będzie miło jeśli znajdzie na WWW coś o sobie, zwłaszcza, że ona również pojawia się w telewizji.

             Więc praktycznie Strona nie będzie tylko o Ani, ale również o Wiktorii. ;)

             Serdecznie zapraszam do zwiedzania stronki. Swoje opinie możecie wyrażać w komentarzach pod newsem, oraz w galerii, gdzie będziemy umieszczać zdjęcia z planów zdjęciowych ale również z różnych imprez i spotkań.

              Serdecznie dziękuję wszystkim osobom które przyczyniły się do powstania strony ;*

 
Premiera filmu "Konfident"
W ramach 28 Warszawskiego Festiwalu Filmowego w dniu 13-10-2012 odbyła się premiera filmu "Konfident" na który Ania i Wiktoria zostały zaproszone. Przed emisją filmu na spotkaniu z reżyserem dziewczyny zostały zaproszone na scenę co było dla nich bardzo fajnym przeżyciem. Publiczność nagrodziła ich wielkimi brawami - były bardzo szczęśliwe. Film można zobaczyć w Multikinie Złote Tarasy